Narodeninová oslava na Lezeckej Stene


 

Neváhajte a vyskúšajte oslavu narodenín alebo menín s kamarátmi lezeckej stene!

Počas oslavy ponúkame lezenie na stene s inštruktorom, lezecké aj nelezecké hry, bouldering či chôdzu na lane.

Na narodeninovej oslavy sa môže zúčastniť ľubovoľný počet detí. Oslavu je potrebné nahlásiť vopred aspoň 7 dní, aby sme vedeli zabezpečiť termín a potrebný počet inštruktorov. Termín a čas narodeninovej párty si môžete dohodnúť zaslaním e-mail-u na stena@rozlomity.sk alebo telefonicky na 0903 230 175. Občerstvenie zabezpečíme podľa dohody.

 

Narodeninové oslavy je vhodné plánovať na sobotu alebo nedeľu v čase medzi 11:00 a 14:00, kedy Vám zabezbečujeme priestor iba pre Vás. Po 14-tej hodine je hala otvorená pre verejnosť a zväčša, najmä v zimných mesiacoch býva väčšia návštevnosť.

 

 

Cena bez občerstvenia je 15€ / dieťa. V cene je zahrnutý vstup na stenu, inštruktori ktorí robia 2 hodinový program, zapožičanie lezeckého výstroja a obuvi a nápoj podľa výberu. Minimálna suma za oslavu pri dvoch inštruktoroch je 100€. 

Občerstvenie formou pizze, chlebíčkov alebo iných pochutín si je možné dohodniť individuálne. prípade, že na narodeninovej oslave ostávajú aj iný rodičia ako oslavenca, je to potrebné dopredu špecifikovať a doplácaju štandardné vstupné, prípadne zapožičanie výstroje ak budú liezť. 

Zálohu v hodnote 50€ je potrebné uhradiť min. 10 pracovných dni pred oslavou. Záloha Vám bude potom odrátaná od výslednej ceny.

V kaviarni ponúkame štandardné nápoje, čapovanú Vineuu, džusy, kávu, čaj, pochutiny, oblátky ...

Narodeninovú tortu prípadne občerstvenie si môžete priniesť vlastné.

Kontakt 0903 230 175, 0911 361 343

Miesto kde to naozaj žije lezením.

Sme s Vami a sme tu aby sme Vám poradili pri výbere toho najlepšieho čo potrebujete

Viac

Súhlasím

Tieto internetové stránky používajú k poskytovaniu služieb, personalizácií reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním týchto internetových stránok s tým vyjadrujete svoj súhlas.