Tréningová skupina

Tréningová skupina


Tréningová skupina je určená pre deti a mládež, ktoré majú záujem o intenzívnu formu lezeckej prípravy. Je určená pre deti vo veku od 6 rokov. Tréningy prebiehajú 2 - 4 x týždenne po dobu 90 - 120 minút v skupine maximálne 4 detí na trénera.

Tréningy nie sú vhodné pre začiatočníkov, sú vhodné pre pokročilé deti, ktoré chcú zlepšovať svoje lezecké schopnosti, prípadne sa pripravovať a zúčastňovať pretekov v rámci Slovenského pohára detí a mládeže v športovom lezení.

V rámci kvalitnej prípravy po dohode navštevujeme i iné lezecké priestory v Košiciach a Prešove. Takisto prebiehajú pravidelné lezecké sústredenia na známych lezeckých stenách v Bratislave, Brne či Prahe, ako aj na skalách doma i v zahraničí.

Deti sú zaradené do jednotlivých tréningových skupín na základe veku a lezeckých schopností. Po prihlásení do tréningovej skupiny pred začatím tréningov prebieha stretnutie s trénerom, na ktorom tréner otestuje nielen lezecké, ale aj celkové pohybové schopnosti a kondičnú pripravenosť.

Cena:

​90,- € / 2x týždenne

125,- / 3x týždenne

150,- / 4x týždenne

Tréningy prebiehajú každý pracovný deň v týždni v časoch od 14:30 - 19:30. V prípade záujmu sú možné i doplnkové individuálne tréningy, pri ktorých sa tréner zameria na komplexný cielený prístup s cieľom zlepšenia slabých stránok dieťaťa.

Cena: 10,- / hod. / individuálny tréning

V prípade, ak je Vaše dieťa začiatočník a má záujem skôr o intenzívnejšiu tréningovú formu lezenia v užšej skupine detí, je možné po dohode o vytvorenie takejto skupiny.

V prípade akýchkoľvek otázok sa môžete obrátiť na tel. číslo 0903 230 175 alebo na e-mail rozlomity@rozlomity.sk.