Narodeninová oslava

Narodeninová oslava na Lezeckej Stene


 

Neváhajte a vyskúšajte oslavu narodenín alebo menín s kamarátmi lezeckej stene!

Počas oslavy ponúkame lezenie na stene s inštruktorom, lezecké aj nelezecké hry, bouldering či chôdzu na lane.

Na narodeninovej oslavy sa môže zúčastniť ľubovoľný počet detí. Oslavu je potrebné nahlásiť vopred aspoň 7 dní, aby sme vedeli zabezpečiť termín a potrebný počet inštruktorov. Termín a čas narodeninovej párty si môžete dohodnúť zaslaním e-mail-u na stena@rozlomity.sk alebo telefonicky na 0903 230 175. Občerstvenie zabezpečíme podľa dohody.

Narodeninové oslavy je vhodné plánovať na sobotu alebo nedeľu v čase medzi 11:00 a 14:00, kedy Vám zabezbečujeme priestor iba pre Vás. Po 14-tej hodine je hala otvorená pre verejnosť a zväčša, najmä v zimných mesiacoch býva väčšia návštevnosť.

   

Cena bez občerstvenia je 10€ / dieťa. V cene je zahrnutý vstup na stenu, inštruktori ktorí robia 2 hodinový program, zapožičanie lezeckého výstroja a obuvi a nápoj podľa výberu. Minimálna suma za oslavu pri dvoch inštruktoroch je 70€. Občerstvenie formou pizze, chlebíčkov alebo iných pochutín si je možné dohodniť individuálne. V prípade, že na narodeninovej oslave ostávajú aj iný rodičia ako oslavenca, je to potrebné dopredu špecifikovať a doplácaju štandardné vstupné, prípadne zapožičanie výstroje ak budú liezť.

Zálohu v hodnote 25€ je potrebné uhradiť min. 3 dni pred oslavou. Záloha Vám bude potom odrátaná od výslednej ceny.

V kaviarni ponúkame štandardné nápoje, čapovanú Vineuu, džusy, kávu, čaj, pochutiny, oblátky ...

Narodeninovú tortu prípadne občerstvenie si môžete priniesť vlastné. Kontakt 0903 230 175