Darujte dve percenta z dane pre rozvoj Košického lezenia

Ako  po minulé roky, aj tento rok sa obraciame na všetkých priaznivcov horolezectva, lezenia a outdoorových športov s výzvou na podporu prostredníctvom poukázania 2% z Vašich zaplatených daní.

Za tie roky už našu prácu poznáte a Vami venované prostriedky Vami boli vždy účelne využité - či už na podporu lezeckých súťaží a pretekov pre mládež a dospelých, podporu detských krúžkov, rozvoj lezeckej haly, preisťovaní a vytváraní skalných ciest v lezeckých oblastniach v okolí Košíc. No jednoducho na všetko, čo pomáha V našom regióne podporovať lezecký šport.

Čo treba spraviť pre darovanie 2% :

Je to jednoduché,  treba si nechať vyplniť  Potvrdenie o zaplatení dane od zamestnávateľa , tí ktorí si vypisujú daňové priznanie sami, je
potrebné vyplniť príslušné kolonky v daňovom priznaní. Ostatní: vyplniť a následne vytlačiť tlačivov prílohe. Poslať oba príslušné doklady na daňový úrad , alebo najjednoduchšou možnosťou je doniesť Potvrdenie o zaplatení dane od zamestnávateľa a tlačivo na Lezeckú Stenu Rozlomity, tlačivá skontrolujeme  a ďalšie kroky realizujeme my.

Vzor pre zamestnancov nájdete TU (PDF JE EDITOVATEĽNÉ).

Údaje potrebné na poukázanie 2%:

Obchodné meno (Názov): Rozlomity klub
Právna forma: Občianske združenie
IČO/SID: 31297234
Sídlo: Kpt. Nálepku 9, 040 01, Košice

Môžete nás odporučiť aj vašim príbuzným, priateľom, známym, spolupracovníkom a dalším sympatizantom tohoto horolezeckého športu.
Tým ktorí tak učinia ďakujeme.

Získaj darček:

Každý kto donesie na Rozlomity stenu, či už originály alebo kópie , že poukázal 2% Rozlomity klubu,
získava za každé jednotlivé tlačivo, darček hodný lezenia vo forme kocky magnezia.

ĎAKUJEME